Medycyna i laboratoria

Zastosowanie

Typ urządzenia

Agregat

Zakres temperatur

Czynnik chłodniczy

Produkty Bolarus SA wyróżnia nowoczesny design, jakość oraz komfort użytkowania. W szerokim asortymencie znajdują się lady chłodnicze, szafy chłodnicze, regały chłodnicze, witryny cukiernicze, dystrybutory do lodów, a także urządzenia do dojrzewania (sezonowania) wołowiny typu dry ager. Jako producent urządzeń chłodniczych, działający na rynku od 1962 r., wiemy jak zadbać o prawidłowe wyposażenie sklepów spożywczych, cukierni, kawiarni, restauracji, wszelkiego rodzaju zapleczy gastronomicznych, m.in. w hotelach, czy stacjach benzynowych. Niezależnie, czy potrzebna Państwu lodówka spożywcza do sklepu, chłodnia sklepowa, witryna do lodów, u nas znajdziecie rozwiązania najwyższej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. W bogatym portfolio firmy Bolarus S.A. widnieją również urządzenia medyczne i laboratoryjne m.in. lodówki na szczepionki i lodówki na leki.

Szanowni Państwo, BOLARUS S.A. specjalizuje się również w produkcji urządzeń chłodniczych dla szpitali, placówek medycznych, laboratoriów i farmacji. Produkowane urządzenia chłodnicze spełniają wymagania Ustawy z dnia 20 maja 2010r. o wyrobach medycznych oraz Dyrektywy 93/42/EEC. Jakość i bezpieczeństwo produktów jest potwierdzona certyfikatem jakości dla wyrobów medycznych ISO 13485 oraz znakiem CE0197Procedura zgodności została przeprowadzona przy udziale niemieckiej jednostki notyfikowanej TUV Rheinland LGA Products GmbH. Produkowane urządzenia są zgłaszane do rejestracji w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.  Zapraszamy do współpracy.

   

Katalogi do pobrania:

  • urządzenia medyczne:  -  m.in chłodziarki do przechowywania krwi, osoczapobierz katalog PDF
  • urządzenia laboratoryjne: chłodziarki i zamrażarki do laboratoriówpobierz katalog PDF : pojemność, właściwości, wymiary
Szafa mroźnicza SLMB 500, 700
Urządzenia laboratoryjne Szafa mroźnicza SLMB 500, 700
Szafa mroźnicza SLMB 100
Urządzenia laboratoryjne Szafa mroźnicza SLMB 100
Szafa mroźnicza SLM 500, 700
Urządzenia laboratoryjne Szafa mroźnicza SLM 500, 700
Szafa mroźnicza SLM 100
Urządzenia laboratoryjne Szafa mroźnicza SLM 100
Szafa chłodnicza SLC 500, 700
Urządzenia laboratoryjne Szafa chłodnicza SLC 500, 700
Szafa chłodnicza SLC 55,100
Urządzenia laboratoryjne Szafa chłodnicza SLC 55,100
« 1 »
dotacja UE