KONKURS LOGOTYP

Weź udział w konkursie i zaprojektuj nowy logotyp dla firmy Bolarus S.A., lidera w branży chłodniczej. Celem konkursu jest wyłonienie projektu logo – znaku identyfikacji wizualnej, który będzie mógł być wykorzystywany we wszystkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych firmy.

Firma Bolarus S.A. działa na rynku od 55 lat. Jest znanym na rynkach europejskich producentem profesjonalnego sprzętu chłodniczego. Swoje produkty dostarcza dla branży spożywczej, medycznej, paliwowej i gastronomii dla klientów na całym świecie.

 

Chcielibyśmy poprzez odświeżenie wizerunku komunikować, że jesteśmy nowoczesną i solidną firmą z dużymi tradycjami. Prestiż, dobry design i niezawodność – to cechy naszych nowych kolekcji produktowych.

Konkurs na projekt znaku graficznego (logotypu) ma charakter otwarty, ogólnopolski. Skierowany zarówno do firm zajmujących się projektowaniem jak i do studentów wydziałów grafiki i innych wydziałów artystycznych. Każdy uczestnik ma możliwość zgłoszenia 2 propozycji. Podczas oceniania prac pod uwagę brane będą m.in. oryginalność projektu, jego walory estetyczne oraz trafność powiązania znaku z działalnością firmy i wartościami, jakimi się kieruje.

Zgłoszenie do konkursu z podaniem imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, wieku i nr kontaktowego proszę wysłać na adres: konkurs@bolarus.com.pl do dnia 31 marca 2018. Termin składania prac konkursowych mija 28 lutego 2018 r. Szczegółowe informacje o firmie oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.bolarus.com.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 marca 2018 na naszej stronie.

 

Praca konkursowa powinna zawierać:

  1. Projekt znaku graficznego „logotypu” zaprezentowany w wersji kolorowej, monochromatycznej i achromatycznej
  2. Co najmniej 2 przykłady wykorzystania logo w materiałach firmy
  3. Prace zapisane w formacie graficznym: *.jpg, *.tiff, *.png, *.psd o rozdzielczości minimum 300 dpi należy przesłać na adres: konkurs@bolarus.com.pl

 

Nagrody

Na autora najciekawszej propozycji czeka nagroda w wysokości 2500 zł. Jednak to tylko wstęp do współpracy. Autor w ramach odrębnej umowy i gratyfikacji będzie mógł zrealizować zlecenie na wykonanie księgi identyfikacji wizualnej.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu:

REGULAMIN

dotacja UE