Шкафы

Область применения

Тип устройства

Агрегат

Диапазон температур

Хладагент

Szafy chłodnicze do sklepów i gastronomi

Szafa chłodnicza, to podstawowe wyposażenie każdego sklepu jak i  lokalu gastronomicznego. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie sklepu spożywczego, restauracji czy stacji benzynowej bez profesjonalnych szaf do przechowywania żywności w niskich temperaturach. Bolarus, jako producent urządzeń chłodniczych, zadbał o to, by każda szafa chłodnicza na warzywa, napoje, mięso czy wędliny nie tylko zapewniała optymalne warunki termiczne do przechowywania żywności, ale także o to, by była przyjazna użytkownikom.

Dlatego w  produktach znajdziesz takie udogodnienia jak:

  • podświetlenie LED,
  • wygodny panel do sterowania temperaturą,
  • drzwi i obudowa z materiału odpornego na uszkodzenia i łatwego w czyszczeniu.

Obsługa gastronomicznych szaf chłodniczych marki Bolarus cechuje łatwość obsługi i konserwacji, co jest szczególnie ważne w miejscach, w których liczy się szybkość i wydajność pracy.

Regulowana wysokość półek, czytelny, łatwy w obsłudze sterownik, regulowane nogi, automatyczne odszranianie, to tylko niektóre z cech modeli szaf chłodniczych i mroźniczych marki Bolarus.

Dodatkowym atutem szaf gastronomicznych Bolarus jest ich ponadczasowy design, który pozwala wpasować się w każdą aranżację, nie zaburzając harmonii lokalu.

W naszej ofercie znajdują się szafy zarówno szafy chłodnicze, jak i mroźnicze, z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiami. Urządzenia występują w wersjach węższych (700 mm)  lub szerszych (1400 mm).

W zależności od potrzeb, można wybrać szafę chłodniczą ekspozycyjną z przeszklonymi drzwiami, która idealnie będzie spełniać swoją rolę np. do serwowania napojów lub szafę z pełnymi drzwiami, często zwaną „zapleczówką”. Dostępne szafy chłodnicze wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej (inox) lub z malowanej proszkowo blachy. 

Każda szafa chłodnicza i mroźnicza to nie tylko najlepszy sposób na przechowywanie żywności w odpowiedniej temperaturze, ale także, dzięki grubej warstwie izolacji (70 mm), oświetleniu LED, czy ekologicznym czynnikom chłodniczym (R290) - ekonomiczne rozwiązanie, pomagające oszczędzać energię elektryczną.

PRO
Шкафы PRO
PRO SEASONING
Шкафы PRO SEASONING
PRO SEASONING C100
Шкафы PRO SEASONING C100
Gastro Inox
Шкафы Gastro Inox
BASIC
Шкафы BASIC
Eco
Шкафы Eco
PRO ICE
Шкафы PRO ICE
PRO CHEESE
Шкафы PRO CHEESE
PRO VINE
Шкафы PRO VINE
PRO FOOD
Шкафы PRO FOOD
Gastro
Шкафы Gastro
EDDA
Шкафы EDDA
« 1 »
dotacja UE