Cabinets

Application

Device type

Compressor

Temperature range

Refrigerant

Szafy chłodnicze do sklepów i gastronomi

Szafa chłodnicza, to podstawowe wyposażenie każdego sklepu jak i  lokalu gastronomicznego. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie sklepu spożywczego, restauracji czy stacji benzynowej bez profesjonalnych szaf do przechowywania żywności w niskich temperaturach. Bolarus, jako producent urządzeń chłodniczych, zadbał o to, by każda szafa chłodnicza na warzywa, napoje, mięso czy wędliny nie tylko zapewniała optymalne warunki termiczne do przechowywania żywności, ale także o to, by była przyjazna użytkownikom.

Dlatego w  produktach znajdziesz takie udogodnienia jak:

  • podświetlenie LED,
  • wygodny panel do sterowania temperaturą,
  • drzwi i obudowa z materiału odpornego na uszkodzenia i łatwego w czyszczeniu.

Obsługa gastronomicznych szaf chłodniczych marki Bolarus cechuje łatwość obsługi i konserwacji, co jest szczególnie ważne w miejscach, w których liczy się szybkość i wydajność pracy.

Regulowana wysokość półek, czytelny, łatwy w obsłudze sterownik, regulowane nogi, automatyczne odszranianie, to tylko niektóre z cech modeli szaf chłodniczych i mroźniczych marki Bolarus.

Dodatkowym atutem szaf gastronomicznych Bolarus jest ich ponadczasowy design, który pozwala wpasować się w każdą aranżację, nie zaburzając harmonii lokalu.

W naszej ofercie znajdują się szafy zarówno szafy chłodnicze, jak i mroźnicze, z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiami. Urządzenia występują w wersjach węższych (700 mm)  lub szerszych (1400 mm).

W zależności od potrzeb, można wybrać szafę chłodniczą ekspozycyjną z przeszklonymi drzwiami, która idealnie będzie spełniać swoją rolę np. do serwowania napojów lub szafę z pełnymi drzwiami, często zwaną „zapleczówką”. Dostępne szafy chłodnicze wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej (inox) lub z malowanej proszkowo blachy. 

Każda szafa chłodnicza i mroźnicza to nie tylko najlepszy sposób na przechowywanie żywności w odpowiedniej temperaturze, ale także, dzięki grubej warstwie izolacji (70 mm), oświetleniu LED, czy ekologicznym czynnikom chłodniczym (R290) - ekonomiczne rozwiązanie, pomagające oszczędzać energię elektryczną.

PRO
Cabinets PRO
PRO SEASONING
Cabinets PRO SEASONING
PRO SEASONING C100
Cabinets PRO SEASONING C100
Gastro Inox
Cabinets Gastro Inox
BASIC
Cabinets BASIC
Eco
Cabinets Eco
PRO ICE
Cabinets PRO ICE
PRO CHEESE
Cabinets PRO CHEESE
PRO VINE
Cabinets PRO VINE
PRO FOOD
Cabinets PRO FOOD
Gastro C
Cabinets Gastro C
EDDA
Cabinets EDDA
« 1 »
dotacja UE