Cabinets

Application

Device type

Compressor

Temperature range

Refrigerant

Szafy chłodnicze do sklepów i gastronomi

Szafa chłodnicza, to podstawowe wyposażenie każdego sklepu jak i  lokalu gastronomicznego. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie sklepu spożywczego, restauracji czy stacji benzynowej bez profesjonalnych szaf do przechowywania żywności w niskich temperaturach. Bolarus, jako producent urządzeń chłodniczych, zadbał o to, by każda szafa chłodnicza na warzywa, napoje, mięso czy wędliny nie tylko zapewniała optymalne warunki termiczne do przechowywania żywności, ale także o to, by była przyjazna użytkownikom.

Dlatego w  produktach znajdziesz takie udogodnienia jak:

  • podświetlenie LED,
  • wygodny panel do sterowania temperaturą,
  • drzwi i obudowa z materiału odpornego na uszkodzenia i łatwego w czyszczeniu.

 

Obsługa gastronomicznych szaf chłodniczych marki Bolarus cechuje łatwość obsługi i konserwacji, co jest szczególnie ważne w miejscach, w których liczy się szybkość i wydajność pracy.

Regulowana wysokość półek, czytelny, łatwy w obsłudze sterownik, regulowane nogi, automatyczne odszranianie, to tylko niektóre z cech modeli szaf chłodniczych i mroźniczych marki Bolarus.

Dodatkowym atutem szaf gastronomicznych Bolarus jest ich ponadczasowy design, który pozwala wpasować się w każdą aranżację, nie zaburzając harmonii lokalu.

Szafy chłodnicze - Szafa chłodnicza Bolarus - Szafy chłodnicze zapleczowe -  najwyższa jakość dla branży gastronomicznej

Dlaczego warto wybrać szafy chłodnicze Bolarus?

Szafy chłodnicze Bolarus to urządzenia, które zrewolucjonizowały branżę gastronomiczną. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających profesjonalistach, umożliwiają skuteczne przechowywanie i eksponowanie produktów spożywczych.

Szafa chłodnicza Bolarus – profesjonalizm i funkcjonalność

Szafa chłodnicza Bolarus to wybór, który sprawdzi się w każdym gastronomicznym lokalu. Ten jednodrzwiowy model wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia najwyższą jakość i doskonałą izolację termiczną. Jej przeszklona obudowa umożliwia łatwą kontrolę zawartości, a regulowane półki dostosowują się do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Szafy chłodnicze przeszklone - elegancja i funkcjonalność

Jednym z najbardziej atrakcyjnych modeli są szafy chłodnicze Bolarus przeszklone. Ich nowoczesny design doskonale komponuje się z wystrojem najbardziej eleganckich lokali, a przeszklone drzwi umożliwiają efektywną ekspozycję produktów.

Szafy chłodnicze dwudrzwiowe - przestrzeń i wydajność

Jeżeli w Twoim gastronomicznym lokalu potrzebujesz więcej miejsca na przechowywanie, szafy chłodnicze Bolarus dwudrzwiowe będą idealną opcją. Mocne i wytrzymałe, posiadają sporą przestrzeń przechowalniczą dzięki dwóm drzwiom. 

Szafy chłodnicze zapleczowe - maksymalna efektywność

Szafy chłodnicze zapleczowe marki Bolarus to zaawansowane technologicznie urządzenia, które sprostają nawet największym wyzwaniom. Wykonane z najlepszej jakości stali nierdzewnej, gwarantują długowieczność i niezawodność.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów marki Bolarus. Dzięki nim, każdy lokal gastronomiczny stanie się jeszcze bardziej profesjonalny. Przekonaj się o tym sam i wybierz szafę chłodniczą Bolarus, której jakość i funkcjonalność przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania. 

Szafy chłodnicze Bolarus dla branży gastronomicznej sprawdź

Szafy chłodnicze Bolarus to idealne narzędzie do utrzymania świeżości produktów spożywczych. Są wyposażone w nowoczesne systemy chłodzenia, które gwarantują stałą temperaturę, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz szafy.

Tak zaawansowane urządzenia chłodnicze, jakie oferuje Bolarus, to obecnie standard w branży gastronomicznej. Bez względu na to, czy prowadzisz małą kawiarnię, czy duży restauracyjny lokal, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie. 

Szafy chłodnicze Bolarus to inwestycja, która szybko się zwraca. Dzięki nim produkty spożywcze dłużej zachowują świeżość, co przekłada się na wyższą jakość serwowanych dań i zadowolenie klientów. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że szafy chłodnicze Bolarus to wybór, który zawsze się opłaca.

 

 

ICE szafa do lodów
Cabinets ICE szafa do lodów
CLARA szafa chłodnicza
Cabinets CLARA szafa chłodnicza
PRO
Cabinets PRO
PRO SEASONING
Cabinets PRO SEASONING
PRO SEASONING C100 szafa chłodnicza
Cabinets PRO SEASONING C100 szafa chłodnicza
Gastro Inox
Cabinets Gastro Inox
BASIC
Cabinets BASIC
Eco szafy chłodnicze
Cabinets Eco szafy chłodnicze
PRO ICE szafa chłodnicza
Cabinets PRO ICE szafa chłodnicza
PRO CHEESE szafa chłodnicza
Cabinets PRO CHEESE szafa chłodnicza
PRO VINE szafy chłodnicze
Cabinets PRO VINE szafy chłodnicze
PRO FOOD szafa chłodnicza
Cabinets PRO FOOD szafa chłodnicza
Gastro C
Cabinets Gastro C
« 1 »
dotacja UE