Szafy chłodnicze i mroźnicze

Zastosowanie

Typ urządzenia

Agregat

Zakres temperatur

Czynnik chłodniczy

Szafy chłodnicze do sklepów i gastronomi

Szafa chłodnicza, to podstawowe wyposażenie każdego sklepu jak i  lokalu gastronomicznego. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie sklepu spożywczego, restauracji czy stacji benzynowej bez profesjonalnych szaf do przechowywania żywności w niskich temperaturach. Bolarus, jako producent urządzeń chłodniczych, zadbał o to, by każda szafa chłodnicza na warzywa, napoje, mięso czy wędliny nie tylko zapewniała optymalne warunki termiczne do przechowywania żywności, ale także o to, by była przyjazna użytkownikom.

Dlatego w  produktach znajdziesz takie udogodnienia jak:

  • podświetlenie LED,
  • wygodny panel do sterowania temperaturą,
  • drzwi i obudowa z materiału odpornego na uszkodzenia i łatwego w czyszczeniu.

 

Obsługa gastronomicznych szaf chłodniczych marki Bolarus cechuje łatwość obsługi i konserwacji, co jest szczególnie ważne w miejscach, w których liczy się szybkość i wydajność pracy.

Regulowana wysokość półek, czytelny, łatwy w obsłudze sterownik, regulowane nogi, automatyczne odszranianie, to tylko niektóre z cech modeli szaf chłodniczych i mroźniczych marki Bolarus.

Dodatkowym atutem szaf gastronomicznych Bolarus jest ich ponadczasowy design, który pozwala wpasować się w każdą aranżację, nie zaburzając harmonii lokalu.

Szafy chłodnicze - Szafa chłodnicza Bolarus - Szafy chłodnicze zapleczowe -  najwyższa jakość dla branży gastronomicznej

Dlaczego warto wybrać szafy chłodnicze Bolarus?

Szafy chłodnicze Bolarus to urządzenia, które zrewolucjonizowały branżę gastronomiczną. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających profesjonalistach, umożliwiają skuteczne przechowywanie i eksponowanie produktów spożywczych.

Szafa chłodnicza Bolarus – profesjonalizm i funkcjonalność

Szafa chłodnicza Bolarus to wybór, który sprawdzi się w każdym gastronomicznym lokalu. Ten jednodrzwiowy model wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia najwyższą jakość i doskonałą izolację termiczną. Jej przeszklona obudowa umożliwia łatwą kontrolę zawartości, a regulowane półki dostosowują się do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Szafy chłodnicze przeszklone - elegancja i funkcjonalność

Jednym z najbardziej atrakcyjnych modeli są szafy chłodnicze Bolarus przeszklone. Ich nowoczesny design doskonale komponuje się z wystrojem najbardziej eleganckich lokali, a przeszklone drzwi umożliwiają efektywną ekspozycję produktów.

Szafy chłodnicze dwudrzwiowe - przestrzeń i wydajność

Jeżeli w Twoim gastronomicznym lokalu potrzebujesz więcej miejsca na przechowywanie, szafy chłodnicze Bolarus dwudrzwiowe będą idealną opcją. Mocne i wytrzymałe, posiadają sporą przestrzeń przechowalniczą dzięki dwóm drzwiom. 

Szafy chłodnicze zapleczowe - maksymalna efektywność

Szafy chłodnicze zapleczowe marki Bolarus to zaawansowane technologicznie urządzenia, które sprostają nawet największym wyzwaniom. Wykonane z najlepszej jakości stali nierdzewnej, gwarantują długowieczność i niezawodność.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów marki Bolarus. Dzięki nim, każdy lokal gastronomiczny stanie się jeszcze bardziej profesjonalny. Przekonaj się o tym sam i wybierz szafę chłodniczą Bolarus, której jakość i funkcjonalność przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania. 

Szafy chłodnicze Bolarus dla branży gastronomicznej sprawdź

Szafy chłodnicze Bolarus to idealne narzędzie do utrzymania świeżości produktów spożywczych. Są wyposażone w nowoczesne systemy chłodzenia, które gwarantują stałą temperaturę, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz szafy.

Tak zaawansowane urządzenia chłodnicze, jakie oferuje Bolarus, to obecnie standard w branży gastronomicznej. Bez względu na to, czy prowadzisz małą kawiarnię, czy duży restauracyjny lokal, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie. 

Szafy chłodnicze Bolarus to inwestycja, która szybko się zwraca. Dzięki nim produkty spożywcze dłużej zachowują świeżość, co przekłada się na wyższą jakość serwowanych dań i zadowolenie klientów. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że szafy chłodnicze Bolarus to wybór, który zawsze się opłaca.

 

 

ICE szafa do lodów
Szafy chłodnicze i mroźnicze ICE szafa do lodów
CLARA szafa chłodnicza
Szafy chłodnicze i mroźnicze CLARA szafa chłodnicza
Szafa Chłodnicza PRO
Szafy chłodnicze i mroźnicze Szafa Chłodnicza PRO
Szafa chłodnicza do sezonowania mięs
Szafy chłodnicze i mroźnicze Szafa chłodnicza do sezonowania mięs
PRO SEASONING C100 szafa chłodnicza
Szafy chłodnicze i mroźnicze PRO SEASONING C100 szafa chłodnicza
GASTRO INOX szafa chłodnicza
Szafy chłodnicze i mroźnicze GASTRO INOX szafa chłodnicza
BASIC szafy chłodnicze
Szafy chłodnicze i mroźnicze BASIC szafy chłodnicze
Eco szafy chłodnicze
Szafy chłodnicze i mroźnicze Eco szafy chłodnicze
PRO ICE szafa chłodnicza
Szafy chłodnicze i mroźnicze PRO ICE szafa chłodnicza
PRO CHEESE szafa chłodnicza
Szafy chłodnicze i mroźnicze PRO CHEESE szafa chłodnicza
PRO VINE szafy chłodnicze
Szafy chłodnicze i mroźnicze PRO VINE szafy chłodnicze
PRO FOOD szafa chłodnicza
Szafy chłodnicze i mroźnicze PRO FOOD szafa chłodnicza
GASTRO szafa chłodnicza
Szafy chłodnicze i mroźnicze GASTRO szafa chłodnicza
« 1 »
dotacja UE