Urządzenia laboratoryjne

Application

Device type

Compressor

Temperature range

Refrigerant

Prace prowadzone w laboratoriach związane są z pozyskiwanym materiałem do badań, ale też obejmują działania, które mają na celu wytworzenie nowych leków i szczepionek. Bezpieczeństwo wszystkich tych elementów, zależne jest od sposobu ich przechowywania. W większości przypadków konieczne jest umieszczanie materiałów w lodówkach lub zamrażarkach. Na sprzęt laboratoryjny bez wątpienia składają się więc jakościowe chłodziarki, które zapewniają bezpieczeństwo pobieranych materiałów, próbek oczekujących na badanie czy produkowanych leków. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnych urządzeń dopasowanych do konkretnego zapotrzebowania klientów.

Jakościowe urządzenia laboratoryjne do Twojego laboratorium

Różne prace wykonywane są w laboratoriach, a zakres prowadzonych badań zależy od specyfiki danego podmiotu. Badania chemiczne wymagają wykorzystania wirówek, mieszadeł magnetycznych czy cieplarek. W przypadku laboratoriów prowadzących pracę nad rozpoznaniem chorób i bakterii w materiałach pobranych z organizmu człowieka, przechowywanie poszczególnych próbek musi być prowadzone w odpowiednich warunkach. Specjalistyczny sprzęt gwarantuje utrzymanie właściwych parametrów przez cały okres prowadzonych badań. Nasz asortyment i produkowane przez nas urządzenia umożliwiają zachowanie prawidłowego wyposażenia laboratoriów. Lodówki i chłodziarki stanowią swoisty inkubator dla przechowywanych próbek. Stają się więc podstawowym sprzętem wykorzystywanym przy precyzyjnie wykonywanych działaniach. Wszystkie urządzenia, jakie posiadamy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Najlepsze surowce i sprawdzone techniki tworzenia produktów. Działamy na zlecenie naszych klientów, dlatego wszystkie detale dopracowane są z największą starannością. Szkło wykorzystywane w urządzeniach przygotowywane jest w taki sposób, aby nie uniknąć tworzenia się szronu.

Pomoc w wyborze urządzeń laboratoryjnych

Poza samą produkcją i dystrybucją oferowanych urządzeń laboratoryjnych działamy tak, aby móc świadczyć klientów również pomoc doradczą. Nie zawsze odbiorca dokładnie wie, który produkt wybrać. Zespół naszych specjalistów czuwa nad tym, aby jak najlepiej przygotować asortyment dla odbiorców, dlatego chętnie instruuje w wyborze konkretnych modeli. Wysokiej jakości chłodziarki i urządzenia mroźnicze renomowanych producentów to profesjonalne wyposażenie każdego laboratorium. To od nich zależy również sposób pracy całego miejsca, w którym prowadzone są badania. Korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na gwarancję wieloletniego działania urządzeń i możliwości ich serwisowania. Sprawdzaj poszerzający się asortyment i produkty, które odpowiadają na zapotrzebowanie technologiczne wykorzystywanych rozwiązań. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Postaw na najwyższą jakość produktów umożliwiających sprawne badania laboratoryjne.

Szafa niskotemperaturowa ULTU
Urządzenia laboratoryjne Szafa niskotemperaturowa ULTU
Szafa mroźnicza SLMB 500, 700
Urządzenia laboratoryjne Szafa mroźnicza SLMB 500, 700
Szafa mroźnicza SLMB 100
Urządzenia laboratoryjne Szafa mroźnicza SLMB 100
Szafa mroźnicza SLM 500, 700
Urządzenia laboratoryjne Szafa mroźnicza SLM 500, 700
Szafa mroźnicza SLM 100
Urządzenia laboratoryjne Szafa mroźnicza SLM 100
Szafa chłodnicza SLC 500, 700
Urządzenia laboratoryjne Szafa chłodnicza SLC 500, 700
Szafa chłodnicza SLC 55,100
Urządzenia laboratoryjne Szafa chłodnicza SLC 55,100
Szafa farmaceutyczna SFC
Urządzenia laboratoryjne Szafa farmaceutyczna SFC
« 1 »
dotacja UE