Open merchandisers

Application

Device type

Compressor

Temperature range

Refrigerant

Regały chłodnicze służą najczęściej do ekspozycji i przechowania produktów spożywczych stanowiać podstawowe wyposażenie sklepów i supermarketów. Te urządzenia chłodnicze ogromne znaczenie we wszystkich gałęziach handlu. Należy jednak pamiętać, że niektóre produkty cechują się specjalnymi wymaganiami dotyczącymi temperatury przechowywania. Właśnie wtedy stosuje się rozmaite systemy chłodnicze. Firma Bolarus S.A. oferuje produkuje regały chłodnicze o róznych zakresach temperatur, z agregatami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.

Zarówno w punkcie handlowym niewielkich rozmiarów, jak i w przestrzennym supermarkecie, regały tego rodzaju są nieraz niezbędne. Dużą zaletą jest to, że w ofercie Bolarus S.A. można znaleźć różnorodne egzemplarze regałów chłodniczych, o rożnych gabarytach, kolorach, a także kształtach. Dzięki temu powstaje większe pole do popisu w dopasowaniu systemu do metrażu oraz ogólnego wystroju wnętrza, którym dysponujemy.

Na co dzień w sklepach przechodzimy obok nich obojętnie, a gdyby nie te urządzenia, żywność, którą kupujemy, traciłaby na jakości. Co więcej, część z produktów w ogóle nie zachęcałaby do zakupu. Regały chłodnicze odpowiadają z jednej strony za utrzymanie świeżości produktów żywnościowych, a z drugiej za ich właściwą ekspozycję i segregację na półkach. Wysoka jakość sprzętu jest kluczowa w wyborze trwałych urządzeń do swojego lokalu.

Wybierz regał chłodniczy, który spełni wszystkie oczekiwania

Ciężko wyobrazić sobie sklep spożywczy czy lokal świadczący usługi z zakresu gastronomii bez urządzeń chłodniczych (lady chłodnicze, szafy chłodnicze). Regulacje prawne w konkretny sposób określają warunki, w jakich możliwe jest przechowywanie produktów, takich jak mięso, nabiał, ale też niektóre warzywa i owoce. Dostępne w naszej ofercie regały chłodnicze mają jeszcze inne zastosowanie. Często nie tylko utrzymują właściwą temperaturę produktów, ale również podnoszą ich walory konsumenckie. Wkładając do regałów czy szaf chłodniczych napoje, dbasz o zwiększony komfort swoich klientów, którzy w upalny dzień chcą napić się czegoś orzeźwiającego i chłodnego.

Jako producenci urządzeń chłodniczych (lady, szafy, regały, urządzenia lagoratoryjne) dokładamy wszelkich starań do rozwiązań technologicznych. Dopasowujemy je do potrzeb klientów i zgłaszanych przez nich problemów. Dostępne na rynku urządzenia często okazują się wadliwe i problematyczne. Zbyt głośna praca, przegrzewanie części, problem z agregatem. W produkcji i projektowaniu regałów czy lad kierujemy się ich funkcjonalnością, estetyką i trwałością.

Rozwiązania szyte na miarę — profesjonalne regały chłodnicze

Inne zapotrzebowanie na sprzęt posiada sklep spożywczy, a inne punkt gastronomiczny typu restauracja czy cukiernia. Różny zakres kupowanych urządzeń będzie odpowiadał małym, lokalnym punktom sprzedaży, a inny supermarketom. Każdy z nich potrzebuje jednak jakościowych urządzeń. Mając przywilej bycia nie tylko producentem, ale również posiadania doświadczonych specjalistów, nasza firma ciągle poszerza swoją ofertę.

W asortymencie znajdziesz gotowe sprzęty dla wyposażenia sklepu. Jeśli poszukujesz dedykowanych rozwiązań, potrzebujesz konkretnych parametrów urządzeń, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Nietypowe wnętrza sklepowe, zbyt duże lub zbyt małe przestrzenie często wymuszają na właścicielach dostosowanie sprzętów zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Powiedz nam, jakie są Twoje wymagania, a postaramy się znaleźć i zaproponować rozwiązania w konkretnej cenie i określonym czasie.

Przemyślane konstrukcje i cechy regałów

Projektując urządzenia, pamiętamy o ważnych aspektach ich wykorzystania. Regały chłodnicze z naszej oferty wyposażone są w systemy automatycznego odszraniania, elektryczne sterowniki, czy takie udogodnienie, jak rolety noce. Tworząc produkty, myślimy przede wszystkim o ich funkcjonalności. Z jednej strony istotne jest utrzymanie jakości towaru trzymanego na regałach, a z drugiej jego właściwa ekspozycja.

NEO
Open merchandisers NEO
NEO VEGE
Open merchandisers NEO VEGE
NEO BAKERY
Open merchandisers NEO BAKERY
B0-Budget
Open merchandisers B0-Budget
« 1 »
dotacja UE