Dystrybutory do lodów

Zastosowanie

Typ urządzenia

Agregat

Zakres temperatur

Czynnik chłodniczy

Produkty Bolarus SA wyróżnia nowoczesny design, jakość oraz komfort użytkowania. W szerokim asortymencie znajdują się lady chłodnicze, szafy chłodnicze, regały chłodnicze, witryny cukiernicze, dystrybutory do lodów, a także urządzenia do dojrzewania (sezonowania) wołowiny typu dry ager. Jako producent urządzeń chłodniczych, działający na rynku od 1962 r., wiemy jak zadbać o prawidłowe wyposażenie sklepów spożywczych, cukierni, kawiarni, restauracji, wszelkiego rodzaju zapleczy gastronomicznych, m.in. w hotelach, czy stacjach benzynowych. Niezależnie, czy potrzebna Państwu lodówka spożywcza do sklepu, chłodnia sklepowa, witryna do lodów, u nas znajdziecie rozwiązania najwyższej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. W bogatym portfolio firmy Bolarus S.A. widnieją również urządzenia medyczne i laboratoryjne m.in. lodówki na szczepionki i lodówki na leki.

Urządzenia chłodnicze i mroźnicze są jednym z głównych elementów wyposażenia lokali gastronomicznych, sklepów i cukierni. Produkty w nich przechowywane nie tylko utrzymują długo swoją jakość, ale także wyróżniają się cechami wizualnymi. Szeroka oferta naszych urządzeń zawiera również dystrybutory do lodów. W tym przypadku wysoka jakość sprzętu to gwarancja zachowania zdrowej i bezpiecznej żywności przeznaczonej dla dzieci i dorosłych.

Prowadzisz sprzedaż lodów? Zainwestuj w gatunkowe dystrybutory

Działając od lat w zakresie produkcji i sprzedaży sprzętów chłodniczych (szafy chłodnicze, lady chłodnicze, witryny cukiernicze), które dystrybuowane są głównie dla punktów gastronomicznych i medycznych, dobrze znamy potrzeby odbiorców. Zapotrzebowanie wynika głównie z regulacji, jakie nakładane są na dane podmioty. Produkty spożywcze muszą być przechowywane w warunkach utrzymujących określoną temperaturę. To ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa żywności dopuszczonej do sprzedaży. Dystrybucja lodów nie odbiega od konieczności przestrzegania tych zasad. Nieprawidłowe lub niesprawne witryny do lodów czy konserwatory mogą przyczynić się do zepsucia produktów, a tym samym do licznych zatruć konsumentów. To z kolei problem, który może przynieść dużo złych konsekwencji dla lokalu i jego właścicieli.

Stawiając na jakość, oferujemy nowoczesne i skuteczne rozwiązania mroźnicze. Dystrybutory, które znajdują się w naszej ofercie to urządzenia, które nie tylko pozwalają właściwie przechowywać lody, ale również odpowiednio je zabezpieczyć. Dostępne w naszym asortymencie dystrybutory lodów gałkowych i rzemieślniczych posiadają specjalne pokrywy INOX, które chronią produkt przed dostaniem się do niego zanieczyszczeń. To również dodatkowe wsparcie, jakie pozwala na utrzymanie niskiej temperatury lodów.

Sprzęt mroźniczy, który wpasuje się w wymagania Twojego lokalu

Dystrybutory z naszej oferty to zgrabne i funkcjonalne sprzęty, które dobrze będą prezentować się nawet niewielkiej cukierni czy kawiarni. Prosty design maszyn wpasowuje się w trendy panujące w lokalach. Wszystkie modele wykonane są z dbałością o detale. Wytrzymałe i jakościowe agregaty zapewniają sprawne działanie dystrybutorów do lodów. Blaty dystrybutorów wykonane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długą trwałość. Nasi klienci cenią sobie precyzję, z jaką tworzone są oferowane przez nas rozwiązania, ponieważ dzięki temu mogą gwarantować nieprzerwane świadczenie swoich usług sprzedażowych.

Sprzęty wyposażone są w pojemniki na skropliny, dzięki czemu nadmiar wilgoci znajduje właściwe ujście. Dystrybutory wyposażone są w elektroniczne regulatory temperatury z cyfrowym wyświetlaczem. Funkcjonalne cechy produktów wynikają z przemyślanych prac projektowych. Te z kolei tworzone są na podstawie aktualnego zapotrzebowania przedsiębiorców. Zapewnij jakościowe wyposażenie sklepu lub kawiarni i zachowaj bezpieczeństwo oferowanych artykułów spożywczych.

KRAKUS
Dystrybutory do lodów KRAKUS
ICE6
Dystrybutory do lodów ICE6
« 1 »
dotacja UE