Lady chłodnicze

Zastosowanie

Typ urządzenia

Agregat

Zakres temperatur

Czynnik chłodniczy

Każda lada chłodnicza firmy Bolarus SA zaspokoi także wymogi estetyczne i praktyczne. Z szybą prostą lub giętą, agregatem zewnętrznym lub wewnętrznym – szeroki wachlarz urządzeń pozwoli sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i dostosować urządzenie do stylu panującego we wnętrzu obiektku handlowego. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia lad chłodniczych w ciągi. Dzięki temu wnętrze sklepu nabiera spójnego charakteru. Lady projektowane są w ten sposób, aby zmaksymalizować powierzchnię ekspozycyjną. Specjalny dobór oświetlenia wpływa na podniesienie atrakcyjności przechowywanych w ladach produktów. Wszystkie te czynniki odzwierciedlone są w efektywności sprzedaży.

Bolarus S.A. od lat dba, aby zapewnić doskonałe warunki przechowywania i eskpozycji artykułów spożywczych. Nasze lady chłodnicze znajdą zastosowanie zarówno w małych sklepach spożywczych, jak i supermarketach. Mogą służyć do przechowywania wędlin, mięs, ryb, serów, wyrobów garmażeryjnych. Mając na uwadze względy bezpieczeństwa przechowywania żywności, nasi pracownicy dbają aby każdy produkt spełniał najwyższe standardy jakości. Przekłada się to również na ograniczenie procesu marnowania żywności.

Jakościowa lada chłodnicza to nie tylko niezbędny element sklepu czy restauracji. To urządzenie, które z jednej strony podtrzymuje właściwą temperaturę produktów żywnościowych, a z drugiej sprawia, że jedzenie dobrze wygląda. Każda lada chłodnicza może wyglądać inaczej i składać się z nieco innych elementów. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasze produkty były dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Różne wymiary i formy lad chłodniczych

Wyposażenie sklepu spożywczego i lokalu gastronomicznego to zestawienie produktów, które wymagają specjalnego przechowywania. To ważne nie tylko ze względu na utrzymanie dobrej formy żywności przez dłuższy czas. Chłodzenie wpływa na jego jakość. Ta z kolei wiąże się pośrednio wpływem danych produktów na zdrowie i samopoczucie konsumentów. Wysoka świeżość żywności i utrzymanie jej przez wskazany przez producenta czas to konieczny proces dla zachowania gatunkowej i zdrowej dla odbiorców oferty.

Każdy lokal gastronomiczny różni się wielkością i zagospodarowaniem powierzchni. Z tego względu różne jest zapotrzebowanie właścicieli na lady chłodnicze. Wąskie, narożne, z prostymi szybami frontowymi lub zaokrąglonymi — wybór lady uzależniony jest od możliwości i indywidualnych potrzeb. To, co łączy lady sklepowe z naszej oferty to przede wszystkim dbałość o detale. Tworzymy produkty nowoczesne, z uwzględnieniem tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań.

Lady chłodnicze i ich przystosowanie

Urządzenia chłodnicze pomagają w utrzymaniu właściwej temperatury towaru. Mięso, nabiał, wyroby cukiernicze i gastronomiczne — to produkty, które nie mogą być narażone na nadmierne ciepło. Jakościowe lady i witryny przystosowane zostały w taki sposób, aby z jednej strony zagwarantować odpowiednie warunki termiczne produktów spożywczych, a z drugiej zapewnić ich właściwą ekspozycję. W tym celu lady zostały wyposażone w możliwość automatycznego odszraniania czy specjalne oświetlenie wewnętrzne. Aspekty wizualne wynikające z wykorzystania lad chłodniczych są ważne w procesie sprzedażowym i również z tym faktem liczymy się szukając dla odbiorców nowych rozwiązań.

METKA - lada chłodnicza
Lady chłodnicze METKA - lada chłodnicza
MINI - wąska lada chłodnicza
Lady chłodnicze MINI - wąska lada chłodnicza
FUTURA - Lada chłodnicza
Lady chłodnicze FUTURA - Lada chłodnicza
FUTURA FISH Lada chłodnicza
Lady chłodnicze FUTURA FISH Lada chłodnicza
FUTURA NW Lada chłodnicza
Lady chłodnicze FUTURA NW Lada chłodnicza
FUTURA NZ Lada chłodnicza
Lady chłodnicze FUTURA NZ Lada chłodnicza
MAXI Lada chłodnicza
Lady chłodnicze MAXI Lada chłodnicza
MAXI SQ Lada chłodnicza
Lady chłodnicze MAXI SQ Lada chłodnicza
MAXI NW Lada chłodnicza
Lady chłodnicze MAXI NW Lada chłodnicza
MAXI NZ Lada chłodnicza
Lady chłodnicze MAXI NZ Lada chłodnicza
« 1 »
dotacja UE