Zamrażarki skrzyniowe

Zastosowanie

Typ urządzenia

Agregat

Zakres temperatur

Czynnik chłodniczy

Produkty Bolarus SA wyróżnia nowoczesny design, jakość oraz komfort użytkowania. W szerokim asortymencie znajdują się lady chłodnicze, szafy chłodnicze, regały chłodnicze, witryny cukiernicze, dystrybutory do lodów, a także urządzenia do dojrzewania (sezonowania) wołowiny typu dry ager. Jako producent urządzeń chłodniczych, działający na rynku od 1962 r., wiemy jak zadbać o prawidłowe wyposażenie sklepów spożywczych, cukierni, kawiarni, restauracji, wszelkiego rodzaju zapleczy gastronomicznych, m.in. w hotelach, czy stacjach benzynowych. Niezależnie, czy potrzebna Państwu lodówka spożywcza do sklepu, chłodnia sklepowa, witryna do lodów, u nas znajdziecie rozwiązania najwyższej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. W bogatym portfolio firmy Bolarus S.A. widnieją również urządzenia medyczne i laboratoryjne m.in. lodówki na szczepionki i lodówki na leki.

Zamrażarki przemysłowe — wybierz urządzenie do swojego lokalu gastronomicznego

Produkty żywnościowe wymagają specjalnych warunków przechowywania. Niektóre z nich muszą być trzymane w lodówkach od momentu ich wyprodukowania. Część z nich należy przetrzymywać w lodówkach już po otwarciu. Jeszcze inny typ żywności to ta, której świeżość przedłużyć można właśnie dzięki zamrożeniu. W takim przypadku niezbędne mogą okazać się zamrażarki przemysłowe. To urządzenia, w których przechowywać i mrozić można mięso, ryby, produkty, które przydadzą się w produkcji czy przyrządzaniu potraw dla szerokiego grona odbiorców. Gastronomia i przemysł korzystają z nich na szeroką skalę. Często zauważane są również w sklepach spożywczych, gdzie wyposażenie wymaga od obsługi specjalnych warunków przechowywania lodów czy mrożonych warzyw i gotowych mieszanek.

Jakościowe zamrażarki przemysłowe, które wykorzystasz w swoim lokalu lub magazynie

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń takich jak urządzenia chłodnicze i zamrażarki gastronomiczne. Jesteśmy liderem rynku w produkcji i dystrybucji urządzeń do wyposażenia sklepowego. Sprzęt, jakim dysponujemy, tworzony jest z najlepszych materiałów i elementów świadczących o wysokie jakości produktu końcowego. W naszym asortymencie znajdziesz zamrażarki skrzyniowe. To w nich przechowywane są produkty żywnościowe w sklepach wielobranżowych i spożywczych. Wybór produktów oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo odpowiada zapotrzebowaniom klientom. Zdarza się jednak, że odbiorcy potrzebują urządzeń o specyficznych i nietypowych dla tradycyjnych sprzętów parametrach. W takim wypadku chętnie podejmujemy się projektowania i produkcji urządzeń według wskazanych wytycznych. Chcemy zagwarantować długą trwałość produktów spożywczych, jakie dystrybuują nasi klienci. Z tego względu przykładamy szczególną uwagę do wytycznych związanych z zagwarantowaniem najwyższego gatunku sprzętów. Zamrażarki dostępne w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty, dzięki którym mogą rozpocząć pracę na Twoim magazynie czy sklepie.

Potrzebujesz konkretnej zamrażarki? Sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy liderami nie tylko w produkcji zamrażarek, ale świadczymy pomoc dla firm, które właśnie rozpoczynają swoją działalność i potrzebują wsparcia doradczego. Jeśli nie wiesz, która zamrażarka czy chłodziarka najlepiej odpowie na wymagania związane z przechowywaniem produktów, chętnie pomożemy w wyborze. Mamy atrakcyjne ceny zamrażarek, mimo ich wysokiej jakości. Dbamy o każdy detal w tworzonym asortymencie. Nasi specjaliści regularnie poszerzają swoją wiedzę na temat parametrów poszczególnych sprzętów, dlatego są gotowi do pomocy i wsparcia w zakresie produktowym. Profesjonalne doradztwo pokazuje klientom szereg możliwości związanych z wykorzystaniem dostępnych zamrażarek. Postaw na sprawdzonego producenta oraz szybką i sprawną dostawę zamrażarek do miejsca docelowego.

TYP Z
Zamrażarki skrzyniowe TYP Z
« 1 »
dotacja UE