Witryny cukiernicze

Zastosowanie

Typ urządzenia

Agregat

Zakres temperatur

Czynnik chłodniczy

Produkty Bolarus SA wyróżnia nowoczesny design, jakość oraz komfort użytkowania. W szerokim asortymencie znajdują się lady chłodnicze, szafy chłodnicze, regały chłodnicze, witryny cukiernicze, dystrybutory do lodów, a także urządzenia do dojrzewania (sezonowania) wołowiny typu dry ager. Jako producent urządzeń chłodniczych, działający na rynku od 1962 r., wiemy jak zadbać o prawidłowe wyposażenie sklepów spożywczych, cukierni, kawiarni, restauracji, wszelkiego rodzaju zapleczy gastronomicznych, m.in. w hotelach, czy stacjach benzynowych. Niezależnie, czy potrzebna Państwu lodówka spożywcza do sklepu, chłodnia sklepowa, witryna do lodów, u nas znajdziecie rozwiązania najwyższej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. W bogatym portfolio firmy Bolarus S.A. widnieją również urządzenia medyczne i laboratoryjne m.in. lodówki na szczepionki i lodówki na leki.

Jak dobrze zaprezentować oferowane wyroby cukiernicze? Jak utrzymać ich świeżość przez cały dzień? Określone warunki przechowywania produktów żywnościowych nie pozostawiają właścicielom cukierni i lokali gastronomicznych zbyt dużego wyboru. Witryny cukiernicze zawarte w naszej ofercie spełniają konieczne wymogi, a dodatkowo świetnie prezentują oferowane wypieki. Postaw na jakościowe urządzenia i dedykowane rozwiązania.

Postaw na witryny cukiernicze o konkretnych właściwościach i cechach

Znaczna część wypieków, ciast i wyrobów cukierniczych wymaga specjalnego przechowywania. Kremowe nadzienie tortów, lukier na drożdżówkach i pączkach — szczególnie w ciepłe i upalne dni żywność szybko traci na jakości. Może nie tylko źle smakować, ale i wyglądać. Dostępne w naszej ofercie lady i witryny w większości przypadków mają przede wszystkim zagwarantować właściwą temperaturę produktów. Ich innym zadaniem jest jednak także lepsza prezentacja produktów.

Urządzenia chłodnicze potrzebne są w cukierniach, piekarniach i sklepach spożywczych, ale również w lokalach gastronomicznych, gdzie klient może na miejscu spożywać oferowane produkty. Szeroki wybór sprzętów pozwala dopasować ich funkcje i parametry do zapotrzebowania.

Dobieraj moduły i łącz ze sobą poszczególne witryny

Lata doświadczenia pozwoliły nam poznać dokładnie potrzeby odbiorców. Nasza oferta składa się z jakościowych urządzeń, ale na tym nie poprzestajemy. Tworzymy i oferujemy klientom nowe rozwiązania, zgodne z nowymi technologiami. Dopasowujemy je do indywidualnych potrzeb. Jeśli szukasz dedykowanego urządzenia, które wpasuje się w Twój nietypowy lokal, odpowiemy na Twoje wymagania.

Dobieraj urządzenia w taki sposób, aby wyeksponować dostępny towar i najlepiej pokazać jego cechy.

Dopasuj urządzenie do swojej kawiarni

Ważnym aspektem witryn są ich cechy wizualne. Nasze urządzenia możemy dopasować również pod względem kolorystycznym. Szeroki wybór kolorystyki pozwala na dobór takich produktów, które świetnie wpasują się w klimat cukierni, piekarni czy kawiarni. Regulowane półki, właściwe oświetlenie, przesuwne drzwi — łączymy cechy użytkowe z wizualnymi.

Jakościowe rozwiązania sprawiają, że przechowywanie żywności jest jeszcze łatwiejsze. Nie musisz obawiać się o ręczne odszranianie lodówek. Automatyczne systemy wykonają pracę za Ciebie. Każdy element i każde rozwiązanie jest przemyślane, stworzone z dbałością o detale. Trwałość produktów stanowiących elementy wyposażenia gastronomii to nadrzędny cel produkcji. Szereg specjalistów czuwa na każdym jej etapie, dlatego możemy zaproponować klientom jakość w połączeniu ze sprawdzonymi efektami chłodniczymi i ekspozycyjnymi.

VERTIKA PURE - witryna
Witryny cukiernicze VERTIKA PURE - witryna
VERTIKA
Witryny cukiernicze VERTIKA
VERTIKA NZ
Witryny cukiernicze VERTIKA NZ
AURORA SWEET
Witryny cukiernicze AURORA SWEET
VERTIKA DG
Witryny cukiernicze VERTIKA DG
« 1 »
dotacja UE