O nas

BOLARUS S.A., producent urządzeń chłodniczych i niskotemperaturowych, działa na rynku od 1962 roku. Jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się firm tej branży.

Od 60 lat przedsiębiorstwo oferuje swoje unikatowe rozwiązania chłodnicze do placówek handlowych, branży rynku kawiarni-cukierni-lodziarni, branży HoReCa, jak również sektora medycznego i laboratoryjnego.

Klientami BOLARUSA S.A. są zarówno detaliści jak światowe marki i instytucje. Spółka w swej bogatej historii odniosła wiele sukcesów oraz otrzymała wiele wyróżnień za osiągniecia z zakresu chłodnictwa komercyjnego, m. in.:

Bolarus
Bolarus
Bolarus Bolarus

BOLARUS S.A. silną pozycję na rynku zawdzięcza bogatemu portfolio wysokiej jakości urządzeń chłodniczych produkowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii. W procesie produkcji wykorzystywane są ekologiczne materiały z naciskiem na możliwość ich ponownego użycia (recykling). 

Przedsiębiorstwo może pochwalić się wdrożonym system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz ISO 13485:2016 wyroby medyczne. Poniżej przedstawiamy Politykę Systemu Zarządzania Jakością.

dowiedz się więcej

Bolarus S.A. stale udoskonala swoje produkty w zakresie energooszczędności, wzornictwa, jakości i ergonomii. Obecnie zatrudnia około 250 specjalistów, dostarcza urządzenia do ponad 30 krajów świata.

Bolarus
dotacja UE