Teraz Polska!

Bolarus S.A. nagrodzona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego!

Z ogromną radością dzielimy się informacją, że urządzenia laboratoryjne serii „SL” zostały nagrodzone Godłem „Teraz Polska”.

W czerwcu 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala „Teraz Polska”, czyli finał konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na najlepsze produkty, usługi i innowacje. 

Godło „Teraz Polska” od ponad 30 lat jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalnym i najwyżej cenionym znakiem jakości. Jest to symbol promujący polskie firmy, świadczący o zaufaniu konsumentów oraz najwyższej jakości oferowanej przez dane przedsiębiorstwo. Firmy, których produkty mają prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska”, to niekwestionowani liderzy zaufania.

Zdobycie Godła jest najlepszym podkreśleniem wysokiego poziomu wykonania, jaki reprezentują produkty BOLARUS S.A. To również świadectwo, że nasi klienci otrzymują produkt o potwierdzonym krajowym pochodzeniu. Niezmiernie cieszy nas fakt, że wartość wkładanej przez nas pracy, nasz rozwój oraz inwestycje zostały docenione najważniejszym dla polskich przedsiębiorców wyróżnieniem.

Link do wideorelacji z 32.Gali Finałowej 'Teraz Polska'

https://terazpolska.pl/pl/a/Wideorelacja-32-Gala-Finalowa-Teraz-Polska-w-Palacu-Prezydenckim

https://terazpolska.pl/pl/a/Bolarus-SA

fot. Kamil Broszko - Teraz Polska fot. Kamil Broszko - Teraz Polska
fot. Kamil Broszko - Teraz Polska fot. Kamil Broszko - Teraz Polska
dotacja UE